افزونه جلالی را نصب کنید. Monday, 15 July , 2024
1

بهترین هتل آپارتمان های نزدیک حرم امام رضا (ع) را بشناسید!

 • کد خبر : 5545
بهترین هتل آپارتمان های نزدیک حرم امام رضا (ع) را بشناسید!

حرم امام رضا (ع) به‌عنوان بزرگ‌ترین مقصد زیارتی ایرانیان و شیعیان از سراسر جهان شناخته می‌شود. همه‌روزه زائرین محترم از اقصی نقاط کشور برای زیارت حرم امام هشتم به شهر مشهد سفر می‌کنند. تقریباً تمامی مسافران برای اسکان خود نیاز به رزرو هتل و یا سوئیت خواهند داشت. دراین‌بین آن دسته از زائرانی که در […]

حرم امام رضا (ع) به‌عنوان بزرگ‌ترین مقصد زیارتی ایرانیان و شیعیان از سراسر جهان شناخته می‌شود. همه‌روزه زائرین محترم از اقصی نقاط کشور برای زیارت حرم امام هشتم به شهر مشهد سفر می‌کنند. تقریباً تمامی مسافران برای اسکان خود نیاز به رزرو هتل و یا سوئیت خواهند داشت.
دراین‌بین آن دسته از زائرانی که در طول اقامت خود در شهر مشهد تمایل دارند تا وقت بیشتری را در حرم مطهر بگذرانند، می‌توانند در بهترین هتل آپارتمان های نزدیک حرم امام رضا اقامت کنند.
در این مقاله می‌خواهیم شما را با بهترین هتل آپارتمان های مشهد که نزدیک حرم امام رضا هستند و براساس قیمت و کیفیت انتخاب شده اند، آشنا کنیم.

لیست بهترین هتل آپارتمان های نزدیک حرم امام رضا

در این بخش شما را با لیست بهترین هتل آپارتمان های نزدیک حرم امام رضا آشنا خواهیم کرد. معیار ما در انتخاب این هتل آپارتمان ها نزدیکی به حرم و امکانات مختلف و متنوع در آن ها بوده است.

هتل آپارتمان هشت بهشت مشهد

هتل آپارتمان هشت بهشت مشهد یکی از بهترین هتل آپارتمان های نزدیک حرم امام رضا است. این هتل به‌عنوان یک هتل یک ستاره درجه‌بندی شده است که در سال ۱۳۹۰ احداث شده است. فاصله آن تا حرم ۳۱۰ متر بوده و با ۶ دقیقه پیاده روی می‌توانید به زیارت بروید. این هتل دارای اتاق‌های تمیز و راحت با امکانات پایه‌ای مانند تلویزیون، یخچال و سرویس بهداشتی است. همچنین دسترسی به تاکسی و اتوبوس شهری مشهد را دارد.

هتل آپارتمان آلاله مشهد

هتل آپارتمان آلاله مشهد به‌عنوان یک هتل یک ستاره درجه‌بندی شده است که در سال ۱۳۶۰ احداث شده است. فاصله آن تا حرم ۲۸۰ متر بوده و با ۶ دقیقه پیاده روی می‌توانید به زیارت بروید. این هتل دارای اتاق‌های ساده و مرتب با امکانات پایه‌ای مانند تلویزیون، یخچال و سرویس بهداشتی است. همچنین دسترسی به تاکسی و اتوبوس شهری مشهد را دارد.

هتل آپارتمان آرین

هتل آپارتمان آرین به‌عنوان یک هتل یک ستاره درجه‌بندی شده است که در سال ۱۳۹۶ احداث شده است. فاصله آن تا حرم ۵۴۰ متر بوده و با ۸ دقیقه پیاده روی می‌توانید به زیارت بروید. این هتل دارای اتاق‌های مدرن و شیک با امکانات پایه‌ای مانند تلویزیون، یخچال و سرویس بهداشتی است. همچنین دسترسی به تاکسی و اتوبوس شهری مشهد را دارد.

هتل آپارتمان غزال

هتل آپارتمان غزال به‌عنوان یک هتل یک ستاره درجه‌بندی شده است که در سال ۱۳۸۶ احداث شده است. فاصله آن تا حرم ۴۰۰ متر بوده و با ۵ دقیقه پیاده روی می‌توانید به زیارت بروید. این هتل دارای اتاق‌های کوچک و تمیز با امکانات پایه‌ای مانند تلویزیون، یخچال و سرویس بهداشتی است. همچنین دسترسی به تاکسی و اتوبوس شهری مشهد را دارد.

هتل آپارتمان خجسته مشهد

هتل آپارتمان خجسته مشهد به‌عنوان یک هتل یک ستاره درجه‌بندی شده است که فاصله آن تا حرم ۴۲۰ متر بوده و با ۵ دقیقه پیاده روی می‌توانید به زیارت بروید. این هتل دارای اتاق‌های بزرگ و راحت با امکانات پایه‌ای مانند تلویزیون، یخچال و سرویس بهداشتی است. همچنین دسترسی به تاکسی و اتوبوس شهری مشهد را دارد.

هتل آپارتمان شیبانی نژاد

هتل آپارتمان شیبانی نژاد به‌عنوان یک هتل یک ستاره درجه‌بندی شده است که در سال ۱۳۹۵ احداث شده است. فاصله آن تا حرم ۳۴۰ متر بوده و با ۴ دقیقه پیاده روی می‌توانید به زیارت بروید. این هتل دارای اتاق‌های جدید و مجهز با امکانات پایه‌ای مانند تلویزیون، یخچال و سرویس بهداشتی است. همچنین دسترسی به تاکسی و اتوبوس شهری مشهد را دارد.

هتل آپارتمان معصومیه قمی‌ها

هتل آپارتمان معصومیه قمی‌ها به‌عنوان یک هتل یک ستاره درجه‌بندی شده است که در سال ۱۴۰۱ احداث شده است. فاصله آن تا حرم ۳۱۰ متر بوده و با ۵ دقیقه پیاده روی می‌توانید به زیارت بروید. این هتل دارای اتاق‌های لوکس و زیبا با امکانات پایه‌ای مانند تلویزیون، یخچال و سرویس بهداشتی است. همچنین دسترسی به تاکسی و اتوبوس شهری مشهد را دارد.

هتل آپارتمان امید مشهد

هتل آپارتمان امید مشهد به‌عنوان یک هتل یک ستاره درجه‌بندی شده است که در سال ۱۳۹۴ احداث شده است. فاصله آن تا حرم ۱۹۰ متر بوده و با ۳ دقیقه پیاده روی می‌توانید به زیارت بروید. این هتل دارای اتاق‌های کوچک و ساده با امکانات پایه‌ای مانند تلویزیون، یخچال و سرویس بهداشتی است. همچنین دسترسی به تاکسی و اتوبوس شهری مشهد را دارد.

هتل آپارتمان حیات شرق

هتل آپارتمان حیات شرق به‌عنوان یک هتل یک ستاره درجه‌بندی شده است که فاصله آن تا حرم ۴۰۰ متر بوده و با ۵ دقیقه پیاده روی می‌توانید به زیارت بروید. این هتل دارای اتاق‌های بزرگ و تمیز با امکانات پایه‌ای مانند تلویزیون، یخچال و سرویس بهداشتی است. همچنین دسترسی به تاکسی و اتوبوس شهری مشهد را دارد.

هتل آپارتمان شکوه ایمان

هتل آپارتمان شکوه ایمان به‌عنوان یک هتل یک ستاره درجه‌بندی شده است که فاصله آن تا حرم ۲۵۰ متر بوده و با ۴ دقیقه پیاده روی می‌توانید به زیارت بروید. این هتل دارای اتاق‌های بزرگ و مجلل با امکانات پایه‌ای مانند تلویزیون، یخچال و سرویس بهداشتی است.
همچنین دسترسی به تاکسی و اتوبوس شهری مشهد را دارد. برای رزرو هتل آپارتمان شکوه ایمان می‌توانید از طریق وب‌سایت‌های معتبر رزرو هتل از جمله پرشین هتل اقدام نمایید.

بهترین هتل آپارتمان های نزدیک حرم در خیابان امام رضا

در این بخش به معرفی بهترین هتل آپارتمان های نزدیک حرم امام رضا در خیابان امام رضا می‌پردازیم:

 • هتل آپارتمان اخوان: (یک ستاره)، (احداث در سال ۱۳۸۴)، (فاصله تا حرم ۲۶۰ متر)، (۳ دقیقه پیاده فاصله تا حرم)، (دسترسی به تاکسی شهری مشهد دارد)، (دسترسی به اتوبوس شهری مشهد دارد).
 • هتل آپارتمان هشت بهشت مشهد: (یک ستاره)، (احداث در سال ۱۳۹۰)، (فاصله تا حرم ۳۱۰ متر)، (۶ دقیقه پیاده فاصله تا حرم)، (دسترسی به تاکسی شهری مشهد دارد)، (دسترسی به اتوبوس شهری مشهد دارد).
 • هتل آپارتمان آلاله مشهد: (یک ستاره)، (احداث در سال ۱۳۶۰)، (فاصله تا حرم ۲۸۰ متر)، (۶ دقیقه پیاده فاصله تا حرم)، (دسترسی به تاکسی شهری مشهد دارد)، (دسترسی به اتوبوس شهری مشهد دارد).
 • هتل آپارتمان آرین: (یک ستاره)، (احداث در سال ۱۳۹۶)، (فاصله تا حرم ۵۴۰ متر)، (۸ دقیقه پیاده فاصله تا حرم)، (دسترسی به تاکسی شهری مشهد دارد)، (دسترسی به اتوبوس شهری مشهد دارد).

بهترین هتل آپارتمان های نزدیک حرم در خیابان طبرسی

در این بخش به معرفی بهترین هتل آپارتمان های نزدیک حرم امام رضا در خیابان طبرسی می‌پردازیم:

 • هتل آپارتمان غزال: (یک ستاره)، (احداث در سال ۱۳۸۶)، (فاصله تا حرم ۴۰۰ متر)، (۵ دقیقه پیاده فاصله تا حرم)، (دسترسی به تاکسی شهری مشهد دارد)، (دسترسی به اتوبوس شهری مشهد دارد).
 • هتل آپارتمان خجسته مشهد: (یک ستاره)، (فاصله تا حرم ۴۲۰ متر)، (۵ دقیقه پیاده فاصله تا حرم)، (دسترسی به تاکسی شهری مشهد دارد)، (دسترسی به اتوبوس شهری مشهد دارد).
 • هتل آپارتمان آذربایجانیها: (یک ستاره)، (احداث در سال ۱۳۸۲)، (فاصله تا حرم ۴۴۰ متر)، (۶ دقیقه پیاده فاصله تا حرم)، (دسترسی به تاکسی شهری مشهد دارد)، (دسترسی به اتوبوس شهری مشهد دارد).
 • هتل آپارتمان شیبانی نژاد: (یک ستاره)، (احداث در سال ۱۳۹۵)، (فاصله تا حرم ۳۴۰ متر)، (۴ دقیقه پیاده فاصله تا حرم)، (دسترسی به تاکسی شهری مشهد دارد)، (دسترسی به اتوبوس شهری مشهد دارد).

بهترین هتل آپارتمان های نزدیک حرم در خیابان شیرازی

در این بخش به معرفی بهترین هتل آپارتمان های نزدیک حرم امام رضا در خیابان شیرازی می‌پردازیم:

 • هتل آپارتمان معصومیه قمی ها: (یک ستاره)، (احداث در سال ۱۴۰۱)، (فاصله تا حرم 310 متر)، (5 دقیقه پیاده فاصله تا حرم)، (دسترسی به تاکسی شهری مشهد دارد)، (دسترسی به اتوبوس شهری مشهد دارد).
 • هتل آپارتمان امید مشهد: (یک ستاره)، (احداث در سال ۱۳۹۴)، (فاصله تا حرم ۱۹۰ متر)، (۳ دقیقه پیاده فاصله تا حرم)، (دسترسی به تاکسی شهری مشهد دارد)، (دسترسی به اتوبوس شهری مشهد دارد).
 • هتل آپارتمان آینه چی مشهد: (یک ستاره)، (احداث در سال ۱۳۹۵)، (فاصله تا حرم ۲۳۰ متر)، (۴ دقیقه پیاده فاصله تا حرم)، (دسترسی به تاکسی شهری مشهد دارد)، (دسترسی به اتوبوس شهری مشهد دارد).
 • هتل آپارتمان توس مشهد: (یک ستاره)، (احداث در سال ۱۴۰۰)، (فاصله تا حرم ۱۷۵ متر)، (۲ دقیقه پیاده فاصله تا حرم)، (دسترسی به تاکسی شهری مشهد دارد)، (دسترسی به اتوبوس شهری مشهد دارد).

بهترین هتل آپارتمان های نزدیک حرم در خیابان نواب صفوی

در این بخش به معرفی بهترین هتل آپارتمان های نزدیک حرم امام رضا در خیابان نواب صفوی می‌پردازیم:

 • هتل آپارتمان حیات شرق: (یک ستاره)، (فاصله تا حرم 400 متر)، (5 دقیقه پیاده فاصله تا حرم)، (دسترسی به تاکسی شهری مشهد دارد)، (دسترسی به اتوبوس شهری مشهد دارد).
 • هتل آپارتمان شکوه ایمان: (یک ستاره)، (فاصله تا حرم 250 متر)، (4 دقیقه پیاده فاصله تا حرم)، (دسترسی به تاکسی شهری مشهد دارد)، (دسترسی به اتوبوس شهری مشهد دارد).
 • هتل آپارتمان (زائرسرای) لاله ثامن: (یک ستاره)، (فاصله تا حرم 220 متر)، (3 دقیقه پیاده فاصله تا حرم)، (دسترسی به تاکسی شهری مشهد دارد)، (دسترسی به اتوبوس شهری مشهد دارد).
 • هتل آپارتمان پنج تن: (یک ستاره)، (فاصله تا حرم 360 متر)، (4 دقیقه پیاده فاصله تا حرم)، (دسترسی به تاکسی شهری مشهد دارد)، (دسترسی به اتوبوس شهری مشهد دارد).

بهترین هتل آپارتمان های تازه ساز نزدیک حرم

در این بخش به معرفی بهترین هتل آپارتمان های تازه ساز مشهد که نزدیک حرم امام رضا هستند، می‌پردازیم:

 • هتل آپارتمان کیمیا مشهد: (دو ستاره)، (احداث در سال ۱۴۰۰)، (فاصله تا حرم ۱۰۰۰ متر)، (۱۲ دقیقه پیاده فاصله تا حرم)، (دسترسی به تاکسی شهری مشهد دارد)، (دسترسی به اتوبوس شهری مشهد دارد).
 • هتل آپارتمان عطاران مشهد: (یک ستاره)، (احداث در سال ۱۳۹۸)، (فاصله تا حرم ۲۴۰ متر)، (۴ دقیقه پیاده فاصله تا حرم)، (دسترسی به تاکسی شهری مشهد دارد)، (دسترسی به اتوبوس شهری مشهد دارد).
 • هتل توس مشهد: (دو ستاره)، (احداث در سال ۱۴۰۰)، (فاصله تا حرم ۱۷۵ متر)، (۲ دقیقه پیاده فاصله تا حرم)، (دسترسی به تاکسی شهری مشهد دارد)، (دسترسی به اتوبوس شهری مشهد دارد).

بهترین هتل آپارتمان های مشهد با چشم انداز حرم

در این بخش به معرفی بهترین هتل آپارتمان های نزدیک حرم امام رضا با چشم انداز حرم می‌پردازیم:

 • هتل آپارتمان ترنم مشهد: (یک ستاره)، (احداث در سال ۱۳۸۵)، (فاصله تا حرم ۲۴۰ متر)، (۴ دقیقه پیاده فاصله تا حرم)، (دسترسی به تاکسی شهری مشهد دارد)، (دسترسی به اتوبوس شهری مشهد دارد).
 • هتل آپارتمان پنج تن: (یک ستاره)، (فاصله تا حرم 360 متر)، (4 دقیقه پیاده فاصله تا حرم)، (دسترسی به تاکسی شهری مشهد دارد)، (دسترسی به اتوبوس شهری مشهد دارد).
 • هتل آپارتمان عطاران مشهد: (یک ستاره)، (احداث در سال ۱۳۹۸)، (فاصله تا حرم ۲۴۰ متر)، (۴ دقیقه پیاده فاصله تا حرم)، (دسترسی به تاکسی شهری مشهد دارد)، (دسترسی به اتوبوس شهری مشهد دارد).

بهترین هتل آپارتمان های ارزان نزدیک حرم

در این بخش به معرفی بهترین هتل آپارتمان های نزدیک حرم امام رضا که قیمت پایینتری دارند، می‌پردازیم:

 • هتل آپارتمان ترنم مشهد: (یک ستاره)، (احداث در سال ۱۳۸۵)، (فاصله تا حرم ۲۴۰ متر)، (۴ دقیقه پیاده فاصله تا حرم)، (دسترسی به تاکسی شهری مشهد دارد)، (دسترسی به اتوبوس شهری مشهد دارد).
 • هتل آپارتمان شباهنگ: (سه ستاره)، (احداث در سال ۱۳۸۵)، (فاصله تا حرم ۵۴۰ متر)، (۸ دقیقه پیاده فاصله تا حرم)، (دسترسی به تاکسی شهری مشهد دارد)، (دسترسی به اتوبوس شهری مشهد دارد).
 • هتل آپارتمان غزال مشهد: (دو ستاره)، (بازسازی در سال ۱۳۹۴)، (فاصله تا حرم ۳۷۵ متر)، (۵ دقیقه پیاده فاصله تا حرم)، (دسترسی به تاکسی شهری مشهد دارد)، (دسترسی به اتوبوس شهری مشهد دارد).
 • هتل آپارتمان آذربایجانیها مشهد: (یک ستاره)، (فاصله تا حرم ۴۰۰ متر)، (۵ دقیقه پیاده فاصله تا حرم)، (دسترسی به تاکسی شهری مشهد دارد)، (دسترسی به اتوبوس شهری مشهد دارد).

بهترین هتل آپارتمان های لوکس نزدیک حرم

در این بخش به معرفی بهترین هتل آپارتمان های لوکس مشهد که نزدیک حرم هستند می‌پردازیم:

 • هتل آپارتمان شکوه ایمان: (یک ستاره)، (فاصله تا حرم 250 متر)، (4 دقیقه پیاده فاصله تا حرم)، (دسترسی به تاکسی شهری مشهد دارد)، (دسترسی به اتوبوس شهری مشهد دارد).
 • هتل آپارتمان ملل: (یک ستاره)، (احداث در سال ۱۳۹۹)، (فاصله تا حرم ۶۰۰ متر)، (۷ دقیقه پیاده فاصله تا حرم)، (دسترسی به تاکسی شهری مشهد دارد)، (دسترسی به اتوبوس شهری مشهد دارد).
 • هتل آپارتمان آرمان: (پنج ستاره)، (احداث در سال 1394)، (فاصله تا حرم 1000 متر)، (۱۰ دقیقه پیاده فاصله تا حرم)، (دسترسی به تاکسی شهری مشهد دارد)، (دسترسی به اتوبوس شهری مشهد دارد).
لینک کوتاه : https://fardayekhoob.ir/?p=5545

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.