افزونه جلالی را نصب کنید. Sunday, 14 April , 2024
0

خدمات سئو با نوین مارکتینگ

  • کد خبر : 1600
خدمات سئو با نوین مارکتینگ
آژانس دیجیتال مارکتینگ نوین مارکتینگ ارائه دهنده مشاوره سئو و خدمات سئو حرفه‌ای برای بهینه سازی سایت می‌باشد.

این روزها هر شرکتی که توان مالی رقابت داشته باشد از هر روشی برای تبلیغات استفاده می‌کند. اما از تخصصی‌ترین روش‌های تبلیغات دیجیتال می‌توان به سئو و بهینه سازی سایت اشاره کرد. آژانس دیجیتال مارکتینگ نوین مارکتینگ ارائه دهنده خدمات سئو و بهینه سازی سایت، به صورت حرفه‌ای سایت شما را برای موتورهای جستجوی گوگل بهینه می‌کند.در خدمات سئو نوین مارکتینگ سایت شما به دقت توسط ابزارهای ویژه مانند Ahref ،  الکسا  و MOZ  مورد بررسی قرار می‌گیرد. در این بررسی ابتدا سعی می‌شود نواقص فنی سایت تا حد امکان برطرف شود و بعد از به سراغ استراتژی‌‌ محتوایی سایت می‌رویم.

نقش استراتژی محتوایی در خدمات سئو

استراتژی محتوایی برای آغاز یک پروژه سئو نیازمند تحقیق کلمات کلیدی در حوزه مورد نظر است. به عنوان مثال اگر شما برای سایتی با موضوعیت اقامت ترکیه نیاز به خدمات سئو داشته باشید تیم سئو و بهینه سازی وب سایت نوین مارکتینگ با بررسی گسترده در این حوزه عناوین مربوط به اقامت، کار، سرمایه‌گذاری و تحصیل در ترکیه را بررسی کرده و بر اساس سایر کلمات کلیدی مرتبط با نیاز کارفرما یک استراتژی محتوایی تنظیم و به تیم محتوا برای نگارش ارائه می‌کند.

در هر ثانیه ۴۰ میلیون جستجو در گوگل انجام می‌شود. البته این میزان جستجو موضوعات بسیار متنوعی را شامل می‌شود، اما مشتریان بالقوه شما معمولا با جستجوهای مشخصی به دنبال محصولات یا خدمات مورد نیاز خود می‌گردند. بنابراین در صورتی که شما با آن کلمه خاص، جایگاه مناسبی در نتایج موتورهای جستجو داشته باشید؛ مشتریان زیادی را برای کسب‌وکار خود فراهم می‌کنید. به زبان ساده خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت موجب می‌شود تا شما در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل بیشتر و بالاتر از رقبایتان دیده شوید؛ و در نتیجه میزان فروش خود را افزایش دهید!

بررسی انواع سئو

سئو داخلی

سئو داخلی (On-Page) در واقع شامل عناصر محتوایی، عناصر معماری سایت و عناصر HTML است. سئو داخلی در واقع بهینه‌سازی تک تک صفحات وبسایت، به منظور رتبه بندی بالاتر و کسب ترافیک بیشتر از سمت موتورهای جستجو است. سئو داخلی همانطور که از نام آن مشخص است با عناصر داخلی سایت ارتباط دارد و در مقابل سئو خارجی قرار دارد. به طور مثال اگر متن‌های بهتری بنویسید، از تصاویر مرتبط استفاده کنید و یا حجم تصاویر را کاهش دهید، سئو داخلی انجام داده‌اید.

برای مثال:

  • بهتر است متن شما یک تیتر به اصطلاح H1 داشته باشد.
  • توضیحات alt برای تصاویر بنویسید.
  • آدرس صفحه (url)، تمیز داشته باشید و از کارکترهای مرسوم استفاده کنید.

سئو خارجی

اگر ساختار داخلی سایت و محتوای شما مشکلی ندارد، اما هنوز در سئو مشکل دارید، بهتر است به سئو خارجی توجه کنید. سئو خارجی (off-page) شامل مجموعه فعالیت‌هایی است که خارج از سایت برای بهبود عملکرد سایت‌تان از نظر موتورهای جستجو انجام می‌دهید. لینک ‌سازی یکی از مهم‌ترین ابزارها برای بهبود سئو خارجی است، اما سئو خارجی فراتر از لینک سازی صرف است.

به بیان ساده تر در سئو خارجی، شما هر ابزار و روشی خارج از سایت خود را به کار می‌گیرید و نیازی به اعمال تغییرات بر روی سایت خودتان ندارد و یا لازم نیست محتوایی منتشر کنید.

 سئو تکنیکال

برخی فرآیند بهینه‌سازی که در قالب سئو داخلی در واقع جزئی از سئو تکنیکال است. فعالیت‌های چون داده‌های ساختار یافته، بهینه سازی نسخه موبایل، سرعت سایت و بخش‌های دیگری که فنی و تکنیکال هستند، در جهت سئو تکنیکال انجام می‌شوند.

مثال :

  • زمان لود شدن صفحه را در کمترین زمان ممکن نگه دارید.

این مورد در عین سادگی، می‌توانند کمک زیادی به بهبود سئو تکنیکال سایت شما کنند. اگر سرعت لود صفحه شما پایین باشد، بسیاری از کاربران صفحه شما را می‎‌بندند و به همین ترتیب ترافیک سایت شما کاهش خواهد داشت.

سئو کلاه سفید

سئو کلاه سفید به صورت کلی به معنای تولید محتوای ارگانیکی است که به سوالات مطرح شده در اینترنت پاسخ می‌دهد. سئو کلاه سفید فرآیندی از بهبود نتایج موتورهای جستجو به وسیله روش‌هایی است که در نهایت باعث می‌شود، موتورهای جستجو برای پاسخ دادن به سوالات جستجو شده، محتوای سایت شما را انتخاب کنند و آن را به نمایش بگذارند. در این روش شما تمام قوانین موتورهای جستجو را رعایت می‌کنید و در واقع محتوای با ارزشی تولید می‌کنید که نیازهای کاربران را برطرف می‌کند.

سئو کلاه سیاه

سئو کلاه سیاه دقیقا بر خلاف سئوی کلاه سفید عمل می‌کند. در این روش شما چارچوب‌های موتورهای جستجو را زیر پا می‌گذارید تا به رتبه بالاتر در جستجوها برسید. این روش غیر اخلاقی نیازهای کاربران را برطرف نمی‌کند و معمولا با برخورد موتورهای جستجو روبرو می‌شوند. در این روش ممکن است برخی سایت‌ها انتخاب کنند که کاربران را فریب دهند و یا حتی سایت دیگری را هک کنند.

سئو کلاه خاکستری

سئو کلاه خاکستری در واقع بین سئو کلاه سفید و سئو کلاه سیاه قرار دارد ولی هیچ کدام از آنها نیست. اجرای این روش لزوما کار اشتباهی نیست اما به نوعی قصد اصلی آن دور زدن الگوریتم‌های گوگل است و این موتورهای جستجو از این موضوع استقبال نمی‌کنند.

اگر به درستی از سئو کلاه خاکستری استفاده کنید در مدت زمان کوتاهی می‌توانید رتبه سایت خود را بهبود ببخشید

اهداف سئو چیست؟

 

افزایش بازدید

یکی از مهم‌ترین اهداف سئو افزایش میزان بازدید است. برای این کار در ابتدا باید قابلیت دیده شدن شما در موتورهای جستجو بالاتر برود، پس از اینکه مطالب شما بیشتر در معرض دید قرار بگیرند، احتمال افزایش بازدید و ترافیک شما نیز بالاتر می‌رود. معمولا تمامی کاربران به چند لینک اول صفحه نتایج جستجو بسنده می‌کنند و به صفحات بعدی نمی‌روند. هرچه در صفحه نتایج جستجو رتبه بالاتری داشته باشید به همان نسبت بازدید سایت شما بالاتر خواهد بود.

افزایش فروش

اگر در سایت‌تان خدمت و یا محصولی ارائه می‌دهید احتمالا در نهایت هدف اصلی شما فروش است. به همین دلیل سئو برای شما اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. شما باید طوری فرآیند بهبود سئو را برنامه‌ریزی کنید که بتوانید فروش سایت خود را افزایش دهید. به طور مثال فرض کنید، قصد فروش کالاهای دیجیتال دارید و در سایت خود انواع محصولات دیجیتال مثل موبایل، لپتاپ و لوازم جانبی را به فروش می‌رسانید و یک کاربر قصد دارد یک گوشی سامسونگ بخرد و این عبارت را در گوگل جستجو می‌کند و سایت شما در صفحه ششم نتایج جستجو به نمایش در میاید. در این حالت به نظر می‌رسد، شانس چندانی برای فروش نداشته باشید. اما اگر سئو سایت خود را بهبود ببخشید و به صفحه اول بیایید، فروش شما به میزان قابل توجهی افزایش خواهد داشت.

برندسازی آنلاین

برندسازی آنلاین از مفاهیمی است که بسیاری از کسب و کارها و حتی اشخاص به آن توجه می‌کنند. در مواردی حتی ممکن است فروش آنلاین نداشته باشید، اما بخواهید دایره مشتریان خود را گسترش دهید، فرض کنید معلم زبان انگلیسی هستید که می‌خواهید شاگردان آنلاین بیشتری جذب کنید. با بهبود رتبه در نتایج جستجو افراد بیشتری با برند شما آشنا خواهند شد و آگاهی عمومی بیشتری نسبت به برند شما در میان عموم و یا مشتریان بوجود خواهد آمد.

آژانس دیجیتال مارکتینگ نوین مارکتینگ کسب و کارهای ایرانی را با استفاده از ارائه خدمات سئو حمایت می‌کند. برای تبلیغ کار خود در نتایج جستجوی گوگل و دیده شدن هرچه بیشتر برند خود و همچنین افزایش فروش با تیم ادوردز و سئو ما در نوین مارکتینگ در ارتباط باشید

سایت رسمی شرکت نوین مارکتینگ: https://novinmarketing.com/

شماره تماس شرکت نوین مارکتینگ در تهران : ۲۲۳۱۹۱۶۵

ایمیل های پشتیبانی :

[email protected]

[email protected]

لینک کوتاه : https://fardayekhoob.ir/?p=1600

برچسب ها

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.