افزونه جلالی را نصب کنید. Monday, 15 July , 2024
0

سریعترین روش کسب نمره 7 آیلتس ( کلاس خصوصی یا گروهی، کدام مناسب‌تر است؟ )

 • کد خبر : 5349
سریعترین روش کسب نمره 7 آیلتس ( کلاس خصوصی یا گروهی، کدام مناسب‌تر است؟ )

آیلتس به‌عنوان یکی از بهترین آزمون‌های زبان انگلیسی در جهان شناخته می‌شود. کسب نمره مطلوب، نیازمند برنامه‌ریزی دقیق و تصمیم جدی اساسی است. منابع مختلفی مانند کتاب‌ها، پادکست‌ها، ویدئوهای آموزشی و کلاس آیلتس گروهی یا خصوصی مورد استفاده قرار می‌گیرند. تمامی این موارد به‌عنوان سریعترین روش کسب نمره 7 آیلتس معرفی می‌شوند، اما کدام یک […]

آیلتس به‌عنوان یکی از بهترین آزمون‌های زبان انگلیسی در جهان شناخته می‌شود. کسب نمره مطلوب، نیازمند برنامه‌ریزی دقیق و تصمیم جدی اساسی است. منابع مختلفی مانند کتاب‌ها، پادکست‌ها، ویدئوهای آموزشی و کلاس آیلتس گروهی یا خصوصی مورد استفاده قرار می‌گیرند. تمامی این موارد به‌عنوان سریعترین روش کسب نمره 7 آیلتس معرفی می‌شوند، اما کدام یک بهترین است؟

چگونه متوجه شوم که کلاس خصوصی برای من مناسب است یا کلاس گروهی آیلتس؟

برای انتخاب بین کلاس خصوصی یا گروهی آیلتس برای آموزش آیلتس، به سوالات زیر پاسخ دهید:

 • آیا ارتباط نزدیک با همکلاسی‌ها برای شما اهمیت دارد؟ آیا از تبادل نظر و همفکری با دیگران استفاده می‌کنید؟
 • آیا در کلاس گروهی حواس شما پرت می‌شود؟ آیا توانسته‌اید در گروه تمرکز خود را حفظ کنید؟
 • آیا انگیزه شما برای مطالعه وقتی با گروه هستید افزایش می‌یابد یا هنگام تنهایی؟
 • آیا برقراری آشنایی‌ها و تعامل با دیگران برای شما مهم است؟ آیا از تجربه به اشتراک‌گذاری نظرات با همکلاسی‌ها استفاده می‌کنید؟
 • آیا با به اشتراک‌گذاری زمان کلاس با سایر همکلاسی‌ها مشکلی ندارید؟
 • آیا بهتر است برنامه درسی آموزشی از پیش تعیین‌شده داشته باشید یا ترجیح می‌دهید که برنامه به‌صورت سفارشی بر اساس نیازهای شخصی شما تدوین شود؟
 • آیا در گذشته تجربه تدریس خصوصی آیلتس برای شما بهتر بود یا گروهی؟

پس از پاسخ به این سوالات، می‌توانید تصمیم بهتری برای ادامه یادگیری زبان و آموزش آیلتس خود بگیرید. پس از اینکه کلاس مد نظرتان را انتخاب کردید و دوره‌ها را پشت سر گذاشتید، می‌توانید با شرکت در ماک آیلتس، دانسته‌های خود را محک بزنید.

چند نکته مهم برای کسب نمره 7 آیلتس در سریعترین زمان

حال که دانستید کلاس گروهی برایتان بهتر است یا تدریس خصوصی آیلتس، باید به چند نکته در رابطه با سریعترین روش کسب نمره 7 آیلتس بپردازیم. پس از آن به این موضوع اشاره می‌کنیم که این نکات در کدام روش یادگیری بهتر تاثیرگذار هستند.

 • اولین گام برای بهبود مهارت نوشتن، انتخاب یک کلاس آموزشی با معلمان متخصص در زمینه رایتینگ است. این معلمان می‌توانند به شما کمک کنند تا نقاط ضعفتان را شناسایی کنید و بهبود ببخشید.
 • پیشنهاد می‌شود قبل از نوشتن مقاله، با ساختار اساسی آن آشنا شوید. مطالعه کتاب‌های مرتبط با مقاله‌نویسی می‌تواند به شما در درک بهتر ساختار کمک کند.
 • توصیه می‌شود با انجام تسک دو 2 شروع کنید، زیرا این تسک امتیاز بیشتری دارد و انجام آن راحت‌تر است؛ زمان زیادی را برای تسک یک نگذارید.
 • آموزش تمام ساختارهای نوشتاری مربوط به هر نوع تسک از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. در آزمون واقعی، مهارت استفاده از این ساختارها با داده‌های جدید و زمان فعل مناسب ضروری است.

مطالعه مقاله‌های نمونه و یادداشت کردن از ساختارهای خوب آکادمیک در توسعه مهارت نوشتن کمک می‌کند. هدف این است که با استفاده از ساختارهای آکادمیک بر تسک یک مسلط شوید و آنها را در تسک دو نیز به‌کار ببرید.

برابری 4 مهارت تان را در نظر بگیرید!

مهارت‌ها در آیلتس در وضعیت گوناگونی قرار دارند. در حوزه ریدینگ، عملکرد برخی به حدی خوب است که می‌توانند با موفقیت تسک‌های مربوطه را انجام دهند اما در لیسنینگ، ضعیف‌ترین عملکردشان ارائه می‌شود که نیاز به بهبود دارد.

گاهی در اسپیکینگ، دارای عملکرد بسیار عالی هستند و می‌توانند به خوبی انواع سوالات را پاسخ دهند. در رایتینگ نیز عملکردشان قابل قبول است و می‌توانند ایده‌ها را به خوبی بیان کنند.

با توجه‌به این تفاوت‌ها، احتمال دارد کلاس‌های گروهی برای این دسته افراد مناسب نباشد؛ زیرا در این کلاس‌ها معمولا بر روی هر چهار مهارت به یک اندازه تاکید می‌شود. گاهی شما نیاز به تمرکز بیشتر بر روی یک مهارت خاص مانند لیسنینگ دارید.

برای بهبود این مهارت، شاید بهتر باشد ابتدا به کلاس خصوصی آیلتس مراجعه کنید تا بتوانید به صورت فردی بر روی نقاط ضعفتان کار کنید. بعد از بهبود لیسنینگ، به کلاس گروهی ملحق شوید تا تمرکز بر تمام مهارت‌ها یکسان شود. اهمیت انتخاب مناسب بین کلاس خصوصی و گروهی به نیازها و سطح هر فرد بستگی دارد.

بودجه‌تان را نیز مد نظر داشته باشید

انتخاب نوع کلاس آیلتس یک تصمیم مهم است و یکی از عوامل تاثیرگذار در این انتخاب، بودجه شما خواهد بود. هزینه کلاس‌های خصوصی معمولا بیشتر از کلاس‌های گروهی است، بنابراین مقدار تخصیص بودجه شما می‌تواند نقش مهمی در تصمیم‌گیری ایفا کند.

اگر برای شما اهمیت کمتری دارد که هزینه چقدر باشد و تمایل دارید از تجربیات و راهنمایی‌های استاد در محیط گروهی بهره‌مند شوید، شاید شرکت در کلاس گروهی آیلتس برای شما مناسب‌تر باشد. این گزینه می‌تواند به شما امکان بدهد که با هزینه کمتر، از دینامیک یک گروه و تبادل نظر با همکلاسی‌ها بهره‌مند شوید.

اطلاع از هزینه کلاس‌های خصوصی و گروهی در این موسسات می‌تواند به شما کمک کند تا تصمیم بهتری بگیرید. مقایسه هزینه‌ها و مزایا می‌تواند به شما در انتخاب نوع کلاس مناسب برای شرایط خود کمک کند.

سطح زبان انگلیسی شما، آخرین گزینه رسیدن به نمره آیلتس 7 در کلاس مناسب

زبان یک ابزار ارتباطی است که تنها با استفاده فرد از آن، مهارت‌ها و دانش او تکامل پیدا می‌کند. به‌منظور تسلط جامع بر زبان، تعامل با دیگر سخنرانان ضروری است. کلاس‌های آموزشی، به‌خصوص کلاس‌های سریعترین روش کسب نمره 7 آیلتس، مکانی مناسب برای بهبود مهارت‌های عمومی زبان انگلیسی محسوب می‌شوند.

دوره‌های آیلتس، به‌عنوان یکی از معتبرترین آزمون‌های زبان انگلیسی، تنها به استراتژی‌ها و تکنیک‌های موفقیت در آزمون تمرکز ندارند، بلکه هدف آنها ارتقا سطح زبان انگلیسی فراگیران است.

بنابراین، اگر هدف از شرکت در آزمون آیلتس، بهبود سطح زبان انگلیسی شماست، ممکن است کلاس گروهی مناسب باشد. از سوی دیگر، اگر نیاز به بهبود استراتژی‌های آزمون دارید، خودآموزی یا کلاس خصوصی احتمالا گزینه بهتری باشد. انتخاب بین این گزینه‌ها بستگی به نیازها و اهداف شخصی شما دارد.

در پایان؛ تدریس خصوصی آیلتس بهتر است یا کلاس گروهی؟

در سریعترین روش کسب نمره 7 آیلتس، انتخاب بین کلاس خصوصی و گروهی بستگی به نیاز شما دارد. در صورتی‌که مهارت‌های زبانی شما در سطوح مختلف قرار دارد، شرکت در کلاس خصوصی بر تقویت نقاط ضعف تمرکز ایجاد می‌کند. اگر هدف اصلی بهبود استراتژی‌های آزمون است، کلاس گروهی می‌تواند محیط مفیدی باشد. تصمیم‌گیری نهایی باید با توجه به بودجه، سطح زبانی و اولویت‌های شخصی گرفته شود.

لینک کوتاه : https://fardayekhoob.ir/?p=5349

برچسب ها

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.