افزونه جلالی را نصب کنید. Sunday, 14 July , 2024
0

لیزر آبسه مقعدی در تهران + معرفی بهترین کلینیک و هزینه ۱۴۰۳

 • کد خبر : 5727
لیزر آبسه مقعدی در تهران + معرفی بهترین کلینیک و هزینه ۱۴۰۳

آبسه مقعدی یکی از بیماری‌های ناحیه نشیمنگاهی به شمار می‌رود. این بیماری به یک حفره دردناک که از چرک پر شده گفته می‌شود. آبسه مقعد در نزدیکی مسیر رکتوم یا پایین مقعد به وجود می‌آید و علت ایجاد آن وجود عفونت در یکی از غدد اطراف مقعد است. به آبسه مقعد آبسه پری آنال هم […]

آبسه مقعدی یکی از بیماری‌های ناحیه نشیمنگاهی به شمار می‌رود. این بیماری به یک حفره دردناک که از چرک پر شده گفته می‌شود. آبسه مقعد در نزدیکی مسیر رکتوم یا پایین مقعد به وجود می‌آید و علت ایجاد آن وجود عفونت در یکی از غدد اطراف مقعد است. به آبسه مقعد آبسه پری آنال هم می‌گویند که شایع‌ترین نوع آن نیز محسوب می‌شود. این آبسه در نزدیکی مقعد به وجود می‌آید و شکلی شبیه جوش دارد.

درمان آبسه مقعدی بسیار اهمیت دارد؛ زیرا عدم درمان می‌تواند به مرور باعث ایجاد فیستول در ناحیه مقعد شود. روش لیزر یکی از بهترین روش‌ها برای درمان این بیماری است. لیزردرمانی می‌تواند آبسه مقعدی را در زمانی کمتر از ۳۰ دقیقه و بدون درد و خونریزی درمان کند و به همین دلیل یکی از روش‌های محبوب درمان این بیماری است.

لیزر آبسه مقعدی در تهران امروزه در کلینیک‌های مختلفی انجام می‌شود. باید توجه داشت که در کلینیک‌های مورد نظر درمان آبسه توسط فوق‌تخصص کولورکتال و با دستگاه‌های لیزر مجهز و به روز انجام شود تا این بیماری به بهترین شکل خود درمان گردد.

هزینه لیزر آبسه مقعدی به موارد متعددی همچون تخصص و تبحر پزشک، امکانات مرکز تخصصی، نوع دستگاه‌های لیزر و امکانات بهداشتی مرکز باز می‌گردد و با توجه به آنها تعیین می‌شود.

یکی از بهترین مراکز درمانی که از جمله بهترین مراکز لیزر آبسه مقعدی در تهران به شمار می‌رود کلینیک درمان فوری است که درمان آبسه در آن چیزی در حدود ۵ تا ۷ میلیون تومان هزینه دارد.

لیزر آبسه مقعدی در تهران چگونه انجام می‌شود؟

افرادی که در تهران زندگی می‌کنند در صورت ابتلا به بیماری آبسه مقعدی به دنبال درمان این بیماری در همین شهر هستند تا بتوانند با کمترین هزینه و وقت بیماری خود را درمان کنند.

برای یافتن مرکز لیزر آبسه مقعدی در تهران می‌توان با یک جستجوی ساده در اینترنت به موارد بسیار زیادی برخورد. بسیار مهم است که توجه داشت کدام مرکز لیزر آبسه مقعدی در تهران می‌تواند از بهترین‌ها باشد و برای درمان از طریق آنها اقدام کرد.

برای انتخاب مرکز لیزر آبسه مقعدی در تهران باید در ابتدا به تخصص پزشکان آن مرکز توجه داشت. آبسه مقعدی باید توسط فوق‌تخصصان کولورکتال انجام شود. این پزشکان در زمینه بیماری‌های روده بزرگ و مقعد به شکل تخصصی آموزش دیده‌اند و همین مسئله کمک می‌کند تا بتوانند بیماری آبسه را به درستی تشخیص دهند و با توجه به وضعیت آبسه بهترین درمان لازم را در نظر بگیرند.

مورد دیگری که در انتخاب مرکز لیزر آبسه مقعدی در تهران اهمیت دارد نوع دستگاه‌های لیزر موجود در این مراکز است. بسیاری از مراکز از دستگاه‌های لیزر قدیمی برای درمان آبسه استفاده می‌کنند که این مسئله می‌تواند باعث ایجاد گوشت اضافه در ناحیه و تنگی کانال مقعد، بی‌اختیاری گاز  معده و کنترل مدفوع شود. دستگاه‌های جدید لیزر این مشکلات را ایجاد نمی‌کنند و به همین دلیل باید درمان با آنها صورت گیرد.

در هنگام انتخاب مرکز تخصصی لیزر آبسه مقعد در تهران توجه به این نکات کمک می‌کند تا بهترین انتخاب صورت گیرد و بیماری آبسه بدون عوارض برای همیشه درمان شود.

انجام لیزر آبسه مقعدی در تهران

بهترین دکتر جراح آبسه مقعدی در تهران چه ویژگی‌هایی دارد؟

یکی از دغدغه‌های دیگر بیماران در هنگام ابتلا به بیماری آبسه این است که چگونه باید بهترین دکتر جراح آبسه مقعدی در تهران را پیدا کنند. بیماری آبسه مقعدی به دو روش جراحی و لیزر قابل درمان است. در هر دو این روش‌ها مراجعه به بهترین دکتر جراح آبسه مقعدی در تهران بسیار اهمیت دارد تا این بیماری به شکل درستی مداوا شود.

بهترین دکتر جراح آبسه مقعدی در تهران دارای تخصص کولورکتال است. این پزشکان فوق‌تخصص ناحیه مقعد و روحیه روده بزرگ هستند و همین مسئله کمک می‌کند تا به بهترین شکل بتوانند به درمان بیماری آبسه بپردازند. بهترین دکتر جراح آبسه مقعدی در تهران همچنین به دستگاه‌های لیزری دسترسی دارد که می‌توانند بیماری آبسه را بدون هیچ عارضه‌ای درمان کنند و این مسئله نیز بسیار در انتخاب پزشک حیاتی است. از طرفی امکانات بهداشتی کلینیک و یک پرسنل مجرب در کنار جراح نقش مهمی را در درمان این بیماری ایفا می‌کنند و باید جراح به آنها دسترسی داشته باشد. همه موارد گفته شده باید در هنگام انتخاب بهترین دکتر جراح آبسه مقعدی در تهران در نظر گرفته شوند تا این بیماری به شکل کامل درمان شود و با بازگشت مجدد خود باعث تکرار روند درمان و مشکلات بیشتر برای فرد نشود.

یکی از مراکزی که از تخصص بهترین دکتر جراح آبسه مقعدی در تهران بهره می‌برد مرکز درمان فوری است که افراد می‌توانند با مراجعه به آن درمان بیماری خود را به پزشکان این مجموعه بسپارند.

بهترین دکتر لیزر آبسه مقعدی

آبسه مقعدی چیست و چه مشکلاتی ایجاد می‌کند؟

آبسه مقعدی یکی از بیماری‌های ناحیه نشیمنگاهی است که به شکل یک حفره پر از چرک و عفونت در ناحیه مقعد یا رکتوم به وجود می‌آید. در ناحیه مقعد غدد زیادی وجود دارد که اگر یکی از این غدد مسدود شود عفونت می‌تواند در آن به وجود آمده و آبسه رخ دهد. بسیاری مواقع این انسداد به دلیل وجود باکتری‌ها، آلودگی مدفوع و یا وجود مواد خارجی رخ می‌دهد و باعث ایجاد آبسه می‌شود. درمان زود هنگام این بیماری اهمیت دارد؛ زیرا عدم درمان این بیماری می‌تواند فیستول مقعدی را در پی داشته باشد. فیستول مقعدی باعث ارتباط غیرطبیعی روده به پوست اطراف دهانه مقعد می‌شود و می‌تواند مشکلات بیشتری را برای فرد به وجود آورد.

از جمله علائمی که افراد می‌توانند از طریق آن پی به وجود آبسه ببرند و برای درمان اقدام کنند موارد زیر هستند:

 • تخلیه چرک در نزدیکی مقعد
 • درد در ناحیه مقعد یا باسن
 • تورم در ناحیه مقعد یا باسن
 • تورم یا قرمزی در نزدیکی مقعد
 • درد زیر شکم
 • حرکات دردناک روده
 • تب

با توجه به علائم ذکر شده افراد می‌توانند جهت تشخیص بیماری خود به پزشک مراجعه کنند. در بیشتر موارد پزشک با یک معاینه ساده و پرسش سؤالاتی می‌تواند به تشخیص بپردازد. گاهی ممکن است نیاز به آزمایش‌های دیگر مانند آزمایش خون، ادرار و تصویربرداری‌های خاصی نیز باشد تا تشخیص دقیق‌تری صورت گیرد.

آبسه مقعدی نیازمند درمان است و حتی اگر به شکل خودبه‌خود آبسه باز شود و چرک آن تخلیه گردد باز هم نیاز است که آبسه توسط متخصص بررسی شود تا با عود مجدد بیماری، مشکلات دیگری برای فرد به وجود نیاید.

لینک کوتاه : https://fardayekhoob.ir/?p=5727

برچسب ها

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.