افزونه جلالی را نصب کنید. Monday, 15 July , 2024
1

10 افزونه رایگان کاربردی برای سئو سایتهای وردپرسی

  • کد خبر : 1135
10 افزونه رایگان کاربردی برای سئو سایتهای وردپرسی

معمولا توسعه‌دهندگان، وبلاگ نویسان و کسب و کارها از مزیت استفاده از افزونه‌های سئو وردپرس بهره می‌برند. افزونه‌ سئو وردپرس کارآمد، محتوا را برای کسب رتبه بالا در موتورهای جستجو بهینه‌سازی می‌کند، ترافیک آنلاین را افزایش داده و محتوای کیفی برای تجربه بهتر بازدیدکننده فراهم می‌آورد. با وجود این، کاربران وردپرس با 10 افزونه سئوی […]

معمولا توسعه‌دهندگان، وبلاگ نویسان و کسب و کارها از مزیت استفاده از افزونه‌های سئو وردپرس بهره می‌برند. افزونه‌ سئو وردپرس کارآمد، محتوا را برای کسب رتبه بالا در موتورهای جستجو بهینه‌سازی می‌کند، ترافیک آنلاین را افزایش داده و محتوای کیفی برای تجربه بهتر بازدیدکننده فراهم می‌آورد. با وجود این، کاربران وردپرس با 10 افزونه سئوی وردپرس برتر و رایگان می‌توانند وب‌سایت‌های خود را بهینه‌سازی نمایند و کسب و کار و عملکرد وب سایت خود را تقویت نمایند.

از همه مهم‌تر، برنامه‌های کاربردی استفاده از افزونه‌های سئوی وردپرس، به توسعه‌دهندگان و شرکت‌ها امکان رشد بهتر ترافیک و رقابت با رقبا را فراهم می‌کند. صرف نظر از مقیاس سازمانی، یعنی سئوی کارآمد، افزونه‌ها رتبه‌بندی را در موتورهای جستجوی گوگل بالا برده و کاربران بیشتری را قادر به یافتن سایت‌های با کیفیت وب و تلفن همراه می‌نمایند.

اغلب، کاربران وردپرس که با افزونه‌های محبوب‌تر سئو کار می‌کنند شاهد پیشرفت‌هایی در سایت‌های وردپرس خود هستند ولی با اعتماد به افزونه‌های دیگر به ارائه خدمات سئو بیشتر برای تحقق اهداف کسب و کار خود مبادرت می‌ورزند. سایت‌های وردپرس از 10 افزونه برتر رایگان سئو وردپرس برای بهبود طراحی صفحه، افزونه‌های فنی و بهینه‌سازی سئوی خارجی سایت استفاده می‌کنند.

1- افزونه یوآست سئو (Yoast SEO)

از میان برترین افزونه‌های سئوی وردپرس رایگان، افزونه یوآست سئو، از شهرت بیشتری در میان توسعه دهندگان وردپرس برخوردار است. این نرم افزار در رابطه با موتورهای جستجو به خوبی با گوگل و بینگ کار می‌کند تا رتبه بالاتری را به محتوا در میان موتورهای جستجوی مختلف بدهد. همچنین، این افزونه فناوری‌های جستجو را با بهبود ارتباط با پلتفرم‌های رسانه‌ اجتماعی تلفیق می‌کند تا ترافیک کلی سایت را افزایش دهد.

از همه مهم‌تر اینکه، افزونه مذکور ابزارهایی برای بهبود تعامل محتوا با خواننده فراهم می‌آورد. برای نمونه، توسعه‌دهندگان وردپرس میزان سازگاری، ارتباط و کیفیت سایت‌ها را با کنترل مستقیم بیشتر از سوی ابزارهای سیستم مدیریت محتوا فراهم می‌آورد. با افزونه یوآست سئو، کاربران وردپرس به سادگی قادر به پیکره‌بندی بهینه محتوای صفحات داخلی، توضیحات متا، کلیدواژگان، تگ‌ها و تگ‌های عنوان خواهند بود. همچنین، این نرم افزار همه کاره امکان به روزرسانی تشخیص سئو را برای ارتقای محتوا با قابلیت خوانایی و شاخص‌های جستجوگر، نقشه سایت‌ها و ساختار بهتر و ابزارهای نشانه‌گذاری را فراهم می‌آورد.

2- افزونه رنک مث

رنک مث، یکی از افزونه‌های توصیه شده منبع باز SEO All-in-one برای پلتفرم وب وردپرس است. از میان افزونه‌های وردپرسی، شهرت این افزونه سئوی وردپرس به دلیل تولید ترافیک آنلاین ثابت و ابزارهای مفید سئو است. صاحبان وب سایت وردپرسی می‌توانند قابلیت جستجو را از طریق ابزارهای بهبود سئوی داخلی بهبود بخشند. برای نمونه، کاربران وب سایت که عناوین محتوا را با وب‌سایت‌های وردپرسی پیکره‌بندی می‌کنند از رتبه بالاتری در موتورهای جستجوی گوگل برخوردار خواهد بود. کاربران عناوین برچسب محتوا را به صورت مقاله، کتاب، دوره آموزشی، رویداد، شغلی یا موسیقی ارائه می‌کنند.

در سایر موارد، کاربران عناوین محتوا را به صورت محصول، دستورالعمل، رستوران، ویدئو یا شخص برچسب گذاری می‌کنند. سایر تگ‌ها هم شامل بررسی، خدمات یا برنامه‌های نرم‌افزاری است. علاوه بر این، رنک مث به کاربران امکان ویرایش ویژگی‌های لینک محتوا را هم خواهد داد. مهم‌تر اینکه، این ویژگی‌ها موجب صرفه‌جویی بیشتر در وقت کابران برای پیکره‌بندی لینک‌های سایت خواهد شد بدون اینکه نیاز به نصب افزونه‌های اضافی داشته باشند.

3- افزونه اسکیما ریچ اسنیپت

مورد دیگر این فهرست، اسکیما ریچ اسنیپت است که ابزارهای مفید سئو را با کاربران وردپرسی به اشتراک می‌گذارد. این افزونه سئو، با تاکید بر بهبود نرخ کلیک (CTR) موجب بهینه‌سازی سایت‌های وردپرسی با ویژگی‌های پیشرفته از نظر تگ‌های سئو و محتوا خواهد بود. این افزونه به توسعه دهندگان وردپرس امکان نمایش بهتر امتیازدهی ستاره‌ای، تصاویر و لینک‌های وابسته را در موتورهای جستجوی گوگل خواهد داد. از منظر افزونه سئو، داده‌های اسنیپت بین صفحه و عناوین سرصفحه از رتبه خوبی برخوردار است و نتایج موتور جستجو برای بهبود نمایانی وب سایت وردپرس تعریف خواهد شد. کاربران وردپرس نشانه‌گذاری روی سایت‌های وردپرس را از طریق هدف قرار دادن کلیدواژگان و مرتبط‌ترین تگ‌ها و سئوپسندی در موتورهای جستجوی گوگل تقویت می‌کنند.

4- افزونه Smush Image Compression

افزونه‌های سئو رتبه‌بندی محتوا را با ابزارهای بهبود کیفیت محتوا افزایش می‌دهند. در واقع، ابزارهای بهینه‌سازی رسانه‌ای فشرده‌سازی تصویر Smush برای وردپرس به طور دقیق به بازسازی رسانه روی سایت‌های دسکتاپ و تلفن همراه برای بهبود زمان لودینگ می‌پردازد. با این افزونه، کاربران وردپرس به سرعت اندازه داده‌های رسانه‌ای و فایل‌های خود را با حفظ کیفیت کاهش می‌دهند تا بازدیدکنندگان از آن لذت ببرند.

5- افزونه A3 Lazy Load

افزونه A3 Lazy Load به سایت‌های وردپرسی امکان تولید رسانه و محتوای سئوپسند را خواهد داد. این افزونه مشهور، فناوری بهینه‌سازی خود را به ساختار بندی رسانه‌های مختلف از انیمیشن‌ها، تصاویر و ویدئوها گسترش می‌دهد. این افزونه به عنوان یکی از ساده‌ترین افزونه سئوی وردپرس موجود، به زمان لودینگ صفحات سایت سرعت بخشید و این کار را با نمایش محتوا به رابط‌ها به جای بازگرداندن کل وب سایت انجام می‌دهد. همچنین به توسعه دهندگان وردپرسی و کسب و کار امکان شناسایی بهتر عملکرد وب سایت‌ها را با تست صفحات فراهم می‌آورد. این روند نتایج بهتری را در کاهش اندازه صفحات، زمان لود کمتر و درخواست‌های کمتر ارسال صفحه به همراه داشت.

6- ShortPixel

ShortPixel، افزونه عملکردی سئوی صفحات وب است که به رایگان برای وردپرس در دسترس است و هزینه سئو برای خرید پلاگین پولی شما را کاهش میدهد. ابزارهای فشرده سازی محتوا مانند ShortPixel مزایای بهینه‌سازی موتور جستجو را برای توسعه‌دهندگان وردپرس ارائه می‌کند. کار این فناوری‌ها افزایش تعامل کاربر، رتبه‌بندی‌های موتور جستجوی گوگل و عملکرد کلی وب سایت است. از طریق این افزونه، کاربران وردپرس راه حل‌های عملکردی سئوی سریع‌تری را همراه با نتایج رضایت‌بخش خواهند یافت.

7- افزونه W3 Total Cash

W3 Total Cache در واقع افزونه عملکرد بهینه‌سازی وب برای وردپرس است. ابتدا، این فناوری اطلاعاتی را در مورد پلتفرم‌های وردپرس جمع‌آوری کرده و سپس آن را به صورتی کارآمد برای پیشگیری از تاخیر در زمان لودینگ ذخیره می‌کند و در اصل CDN پشتیبان را با تلفیق اسکریپت‌ها با CSS، HTML، جاوااسکریپت و کش براوزر ارائه می‌کند.

8- افزونه فهرست‌بندی Easy Table of Contents

افزونه Easy Table of contents، ابزار مورد علاقه ویراستاران برای مدیریت بهتر محتوا است و موجب بهینه‌سازی سایت‌های وردپرس می‌شود. این افزونه فهرست محتوای پست‌ها، صفحات، پست‌های سفارشی و عناوین محتوا را تولید می‌کنند. برای طراحی بهتر وردپرس، افزونه‌ای مفید و ساده چندین موضوع را برای بهبود سایت‌های وردپرس ارئاه می‌کند. صفحات متعدد وب با سایت‌های وردپرس از رتبه بالاتری برخوردار هستند و با کاربران به لحاظ محتوا تعامل بیشتری دارند.

9- افزونه Sucuri

پلاگین Sucuri ، نتایج سئو را برای سایت‌های وردپرسی ارتقا می‌دهد. علاوه بر این، سایت‌ها بدون افزونه امنیتی بهینه در معرض خطر افت رتبه‌بندی موتور جستجوی گوگل و ترافیک آنلاین بالقوه قرار دارند. به عنوان راه حل ابری، کاربران وردپرس به برنامه‌های متعدد وایروال، پایش، پاسخگویی به رویدادها و خدمات تقویت عملکرد دسترسی دارند. بیشترین مشکلات مربوط به بازدیدکنندگانی است که محتوای سایت را کمرنگ جلوه می‌دهند. این افزونه از اتلاف داده‌ها اجتناب کرده و کاربران را به پشتیبان‌گیری از داده‌های معمول تشویق می‌کند.

10- چارچوب AMP برای وردپرس

AMP در مقیاس تلفن همراه، موجب سازگاری بیشتر سایت وردپرس و عملکرد برنامه‌های تلفن همراه خواهد شد. با استفاده از چارچوب AMP، کاربران وردپرس قادر به رتبه‌بندی خوب در موتورهای جستجوی گوگل هستند. این طراحی موجب تقویت عملکرد برنامه‌های موبایلی می‌شود.

لینک کوتاه : https://fardayekhoob.ir/?p=1135

برچسب ها

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.