افزونه جلالی را نصب کنید. Tuesday, 16 July , 2024
1

افشاگری پوگبا؛ مورینیو در یونایتد علیه بازیکنان شد

  • کد خبر : 907
افشاگری پوگبا؛ مورینیو در یونایتد علیه بازیکنان شد

پل پوگبا با گفتن این نکته که اوله گنار سولسشر، سرمربی فعلی منچستریونایتد، آنطور که مورینیو عمل کرد “علیه بازیکنان اقدام نمی کند”، از سیاست ها و متدهای سرمربی پیشین شیاطین سرخ انتقاد کرد. پوگبا در زمان حضور مورینیو روی نیمکت منچستریونایتد برای دومین بار به این تیم پیوست و سرمربی پرتغالی در قراردادی نجومی […]

پل پوگبا با گفتن این نکته که اوله گنار سولسشر، سرمربی فعلی منچستریونایتد، آنطور که مورینیو عمل کرد “علیه بازیکنان اقدام نمی کند”، از سیاست ها و متدهای سرمربی پیشین شیاطین سرخ انتقاد کرد.

پوگبا در زمان حضور مورینیو روی نیمکت منچستریونایتد برای دومین بار به این تیم پیوست و سرمربی پرتغالی در قراردادی نجومی و رکوردشکن 122 میلیون دلار روی بازگرداندن پوگبا از ایتالیا سرمایه گذرای کرد. در ابتدا همه چیز موفقیت آمیز بود و دو طرف از بردن سه جام در فصل 17-2016 لذت بردند، اما روابط سودمند و دوستانه بین ستاره فرانسوی و سرمربی درجه یک و خاص یونایتد به تیرگی گرایید. پس از برکناری مورینیو و سپردن هدایت یونایتد به اوله گنار سولسشر، پوگبا نیز یکی از ستارگانی بود که زیر نظر سرمربی نروژی شروعی تازه داشت.

پوگبا درباره تفاوت بین دو سرمربی خود در یونایتد گفت: “چیزی که الان با اوله دارم متفاوت است، او بر علیه بازیکنان اقدام نمی کند. او علیه بازیکنان نمی شود. ممکن است اوله کسانی را برای بازی کردن انتخاب نکند، اما اینطور نیست که آنها را طوری کنار بگذارد که انگار دیگر وجود ندارند. این تفاوت بین مورینیو و اوله است.

من زمانی رابطه ای عالی با مورینیو داشتم، همه آن را دیده بودند، و روز بعد نمی دانم چه اتفاقی افتاد! این اتفاق عجیبی بود که من با مورینیو تجربه کردم و  نمی توانم توضیح دهم که دقیقا چه شد چرا که خودم هم نمی دانم.”

پوگبا تنها چهره برجسته در یونایتد نبود که در زمان مورینیو خود را نیمکت نشین یافت و سرمربی پرتغالی در ملا عام از او انتقاد کرد. لوک شاو هم سرنوشتی مشابه با ستاره فرانسوی داشت، هر چند این مدافع چپ نیز زیر نظر سولسشر تولدی دوباره داشته است. شاو نیز می گوید اوقات سختی را در زمان حضور مورینیو در اولدترافورد سپری کرد.

پوگبا معتقد است که رویکرد سولسشر کاملا در تضاد با شیوه ای است که مورینیو در یونایتد در پیش گرفته بود و به همین دلیل نیز نتیجه بخش است چرا که به بازیکنانی که در اختیار دارد اعتماد به نفس می دهد.

هافبک 27 ساله یونایتد افزود:” شاید متدهای سولسشر جواب می دهد چرا که او او کمی به آدم ها نزدیک تر است. هر سرمربی راه و رسم خودش را برای هدایت تیم و اداره بازیکنان دارد و به عنوان یک بازیکن تو باید با این راه و روش ها کنار بیایی. گاهی این روش ها مناسب تو نیست و گاهی هم هست.

اوله به لوک خیلی کمک کرده است، لوک و مورینیو فصل خیلی سختی با هم داشتند و حالا لوک ثابت کرده است که همیشه کیفیت و توانایی لازم را داشته و اکنون اعتماد سرمربی را نیز دارد.”

لینک کوتاه : https://fardayekhoob.ir/?p=907

برچسب ها

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.